Marketing munkatárs

Marketing munkatársat keresünk szegedi irodánkba. Ha lelkes, kreatív, vállalkozó szellemű és ambiciózus vagy, aki szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő céghez, akkor itt a helyed.

Feladatok:

  • Marketing tervek kidolgozása, monitorozása, megvalósítása
  • Offline és online kampányok (weboldal, kereső, különböző social media platformok), tervezése, menedzselése
  • Kreatív kampánytervezés, kampányok elemzése és folyamatos nyomon követése
  • Értékesítő kollégákkal való együttműködés
  • Meglévő szolgáltatások fejlesztése ügyfél visszajelzések segítségével
  • A versenytársak helyzetének elemzése, piaci trendek nyomon követése, új eszközök bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Átfogó számítógépes és MS Office felhasználói ismeretek
  • Hagyományos és modern online megoldások, digitális kampányok ismerete
  • Kreativitás és rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodási mód
  • Hatékonyság, precizitás, jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Cafeteria
  • Családias légkör, barátságos környezet

Weitere Beiträge